Najskuteczniejsze systemy na powiększanie ust!

Najskuteczniejsze systemy na powiększanie ust!

9 marca 2020 0 przez sex Masterka

Najskuteczniejsze sposoby na powiększanie ust! O dużych ustach marzy wszystka osoba. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak intensywnymi i szerokimi ustami, którymi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To zupełnie korzystniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj tak znane każdym zabiegi pozwalające zachować piękny i czysty styl. To dzięki niej umiemy „zatrzymać czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo same naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Także w sukcesie ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej komunikuje się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w sposobach na powiększanie ust tworzonych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii ciekawej jest toż, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten umożliwia w oczywisty sposób wymodelować usta i bardzo je dokonać, przez co poprawie idzie nie ale ich stan czy wielkość, a i koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie trwający w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat kierowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W rezultacie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli tak się zdarzy, to stanowi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna droga na zwiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym całkowicie a efekty zauważalne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. A jeśli pragnie Obecni na szybkim efekcie, kwas hialuronowy powtarza się być piękniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest własny tłuszcz pacjentki albo i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg przyjmuje się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli chodzi o powiększanie ust. Co znacznie, sposoby te znajdują coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!