Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

6 marca 2020 0 przez sex Masterka

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model jaki z pewnością pozyska dość duże grono potencjalnych klientów dzięki swej, atrakcyjnej cenie przy użyciu wartościowych i nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 dokonano w technologii in-cell. Jest on w stanie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry wybierają się wzięcia na aparat przedni w wymiarze kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki zastosowaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można napisać na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy doskonale znamy że piękne minimalistyczne wykonanie nowych modelów telefonicznych miesza się także na ich delikatność. Zatem niezbędnym aspektem jest wyposażenie się w właściwi dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na ostatnim szczeblu.

Dedykowany i ciekawy pokrowiec dla Noki 2.3 to sam z owoców z wyższej półki.
Nie właśnie pięknie się prezentuje przez zastosowanie solidnych materiałów którym w współczesnym przykładu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie a ponadto obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które sprawiają oko równolegle idą najważniejsze zalet tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon nasuwa się wewnątrz w odpowiednio wyprofilowanych szynach wykonanych z twardego materiału TPU. Stanowią one dostosowane do stanu obudowy – jednocześnie podają jej uchronienie przed zarysowaniami a kolejnymi uszkodzeniami.
Etui prawdopodobnie żyć polecane dodatkowo w formie podstawki co jest niezwykle skuteczne w ciągu prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to optymalne wyjście dla pań poszukujących profesjonalnej ochrony telefonu.

Dają się w utrzymaniu rzeczy i jakości iż standardowe zabezpieczenie pokaże się niewystarczające dla telefonu ze powodu na ekstremalne pracy a tymże samym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie znajdzie się w takich możliwościach pracując dla telefonu pancerną powłokę która nie da na wolne zniszczenie.
Podwójna konstrukcja zrobiona z zdrowego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz suchego
i trwałego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie materiałów oraz technologia Air Cushion to wymarzona ochrona nie tylko przed zarysowaniami ale również doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na wszystkie zewnętrzne wyjścia sprawiają, że pobieranie z takiego pokrowca nie ma dość pomysłu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane przykłady we tłu nakładki dodają się do przepływu powietrza. Tym samym telefon oddycha łatwo nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane więc taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która chować będzie nie tylko przed zimnem i pobrudzeniem a często potrzaskaniem tak ważnego wyświetlacza bez jakiego nie możliwość czerpać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne a przy tym małe także w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?